Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

Victoria 5

 Předmět příspěvku: Victoria 5
PříspěvekNapsal: pon 12. bře 2012 14:03:33 
Offline

Registrován: pon 19. pro 2011 22:06:07
Příspěvky: 11
Videl som novú Victoriu 5 ale podľa dovomskej stránky je iba pre DazStudio. Kedy bude dostupná aj pre Poser?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Victoria 5
PříspěvekNapsal: úte 13. bře 2012 8:33:21 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pát 31. pro 2010 14:06:59
Příspěvky: 37
Zatím to vypadá tak, že Daz3D neplánuje verzi V5 přímo pro Poser. Údajně jedná s tvůrci Poseru o zabudování nějakého nástroje pro konverzi materiálu z Daz Studia přímo do Poseru.
Ona ta V5 jde použít i nyní v Poseru, ale některé její vlastnosti nebudou funkční. Osobně jsem to nezkoušel, protože nevidím nijak významný pokrok mezi V4 a V5.
Bohužel ta nekompatibilita je důvodem, proč nemá V5 tak rychlý nástup a podporu doplňkového materiálu, jakou měla při vydání V4. Přeci jen komunita uživatelů Poseru bude větší než u DS. Uvidíme, co přinese další upgrade Poseru, případně zda Daz3D nezmění názor.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Victoria 5
PříspěvekNapsal: úte 13. bře 2012 19:45:02 
Offline

Registrován: pon 19. pro 2011 22:06:07
Příspěvky: 11
Vďaka, už mi je to jasné. Pôvodne som si myslel, že používatelia Poseru a DAZ Studia sú jedna komunita. Aj tak je z komerčného hľadiska lepšie robiť odbive verzie, pretože sa minimálne zdvojnásobí počet potenciálnych kupujúcich. Pravdou je, že by nebolo od veci aby boli obidva programy kompatibilné. Aspoň by sme si navzájom nezávideli novinky. :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Victoria 5
PříspěvekNapsal: pát 12. říj 2012 18:23:10 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pát 31. pro 2010 14:06:59
Příspěvky: 37
Tak jsme se dočkali! Nástroj na konverzi postav na bázi Genesis (Victoria 5, Stephanie 5, Michael 5,...) do Poseru je zde. Vytvořil jej přímo Daz3D a je k dispozici pod názvem "DSON Importer for Poser". Je distribuován včetně objemného balíku materiálu "Genesis Starter Essentials" a v současné době je dokonce zdarma. Jedná se údajně o omezenou nabídku, takže neváhejte a stahujte zde:
http://www.daz3d.com/shop/dson-importer-for-poser/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Victoria 5
PříspěvekNapsal: sob 10. lis 2012 16:46:18 
Offline

Registrován: pon 19. pro 2011 22:06:07
Příspěvky: 11
Ja som ho nainštaloval ale zatiaľ mi akosi nefunguje. Zadal som - inštalovať do odporúčaného umiestnenia a ono si vytvorilo adresár Poser X v tom istom adresári, kde som mal stiahnutý súbor. Keď som v Poser Pro 2012 z Library chcel vložiť figúru, napísalo mi toto:
Traceback (most recent call last):
File "C:\Users\admin\Downloads\Poser X\Runtime\libraries\Character\DAZ People\Basic Child.py", line 1, in <module>
import dson.dzdsonimporter
ImportError: No module named dson.dzdsonimporter


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Victoria 5
PříspěvekNapsal: sob 10. lis 2012 18:55:22 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pát 31. pro 2010 14:06:59
Příspěvky: 37
Já jsem zatím ten DSON Importer neinstaloval, tedy ani nevyzkoušel. Všimnul jsem si, že velmi rychle jsou vydávány nové verze. Původně byla volně ke stažení verze 1.0.0.9 a brzy po ní 1.0.0.13. Nyní je již k dispozici verze 1.0.0.27 a privátně se testuje verze 1.0.0.31. Informace o vývoji jsou zde:
http://docs.daz3d.com/doku.php/public/s ... oser/start
Ten překotný vývoj svědčí o dosud nevyladěné aplikaci. Počkám s instalací, až se vývoj více uklidní.

Takže s tím problémem ti zatím nepomohu. Napadá mě, zda jsi již aktualizoval Poser 9 nebo Poser Pro 2012 servisním balíčkem SR3 případně SR3.1. Bez toho importer nefunguje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Victoria 5
PříspěvekNapsal: sob 10. lis 2012 19:51:58 
Offline

Registrován: pon 19. pro 2011 22:06:07
Příspěvky: 11
Ja som skúšal verziu 1.0.0.9 ale je pravda, že som ešte Poser neaktualizoval. Poobzerám sa teda po tom
servisnom balíčku a uvidíme. ;)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
CoDFaction.com Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
Český překlad – phpBB.cz